درباره تیم پرگار کلاود

پرگار کلاود - سایت ساز حرفه ای

اعضای تیم پرگار کلاود بعد از سال ها طراحی وب سایت و مواجه شدن با مشکلات کسب و کارها تصمیم تغییر رویه و کارآمد تر کردن حرفه خود گرفتند اعضای تیم ما به این نتیجه رسیده بودند که اینترنت، برای مردم و هم برای کسب و کارها یک فرصت است.

اما یک راه آسان، مطمئن و کم هزینه برای ورود کسب و کارها به دنیای اینترنت نیاز بود به همین دلیل پرگار راه اندازی شد تا ما هم سهمی در غنی شدن و افزایش کیفیت وب فارسی داشته باشیم.

اعضای تیم پرگار کلاود بعد از گردهمایی با یکدیگر با تلاش های شبانه روزی خود اقدام به راه اندازی یک وب سایت جامع برای سرعت بخشیدن به درخواست های صاحبین کسب و کار و فروشگاه ها کرد. در این وب سایت هر شخصی بدون دانش برنامه نویسی می توانید یک وب سایت برای فروشگاه خود تنها در چند قدم ساده راه اندازی کند.

تیم ما با تلاش های خود کاری کرده است که برای راه اندازی و مدیریت یک فروشگاه اینترنتی شما تنها به یک مرورگر وب و اتصال به اینترنت احتیاج داشته باشید. سایت ساز پرگار به صورت آنلاین کار می کند و فایل وب فروشگاه شما در سیستم پرگار میزبانی می شود به همین دلیل به راحتی می توانید از هر سیستمی وارد حساب خود شوید، تغییری ایجاد کنید و آن را ذخیره کنید و انتشار دهید

تیم پرگار کلاود از افراد پر انرژی و جوان و متخصص تشکیل شده است که همواره در تلاش اند تا اطلاعات خود را به روز نگه دارند و با پیشرفت تکنولوژی پیش روند. پس اگر در این مسیر همراه با تیم پرگار شروع به راه رفتن می کنید از بابت امکانات به روز و آپشن های خلاقانه آسوده خاطر باشید.

پرگار در آمار و ارقام

۰ اعتماد مشتری
۰ محصول کارآمد
۰ پشتیبان فعال
۰ شعبه فعال
ما کی هستیم

گروه را ملاقات کن

رایان ویلسون

توسعه دهنده نرم افزار

رایان ویلسون

توسعه دهنده نرم افزار

رایان ویلسون

توسعه دهنده نرم افزار

رایان ویلسون

توسعه دهنده نرم افزار